News

Autor: mefiek 29 stycznia 2009

Jako, że portal miał swoją premierę, trochę szybciej, niż było to zaplanowane, nie jest do końca wykończony, mianowicie nie ma jeszcze wielu artykułów, które z założenia miały się tutaj znaleźć, jednak staramy się to na bierząco uzupełniać, dlatego w dziale Porady jest już kilka poradników, jest stary opis gry mojego autorstwa, są informacje nt. ligi “Wędkarz Wszechstronny” prowadzonej przez Zbojmaca.

Jak widać jest też dział o grze Pro Pilkki 2 , i narazie krótko mowiąc nie znajdziecie tam zbyt wiele informacji, ale założyłem, że strona zajmie się tematyką tej gry troszkę szerzej, niż miało to miejsce do tej pory, ale jak będzie - zobaczymy.

Zmiany zaszły także na forum, ale to chyba zauważył już każdy. Nowy skrypt może ma trochę mniej funkcji, jednak jest rozwijany, natomiast rozwój starego stanął jakby w miejscu, i to już dosyć dawno temu. Dodatkowo ten skrypt mniej “zamula” serwer, w związku z czym , powinien chodzić trochę szybciej. Dodałem do niego parę funkcji, które jego funkcjonalność z punktu widzenia użytkownika zbliżają w dużym stopniu do starego skryptu, także najbardziej boli chyba niezbyt piękna skórka, ale gdy będzie na to czas, to i nad tym się popracuje ;)

Póki co, to chyba tyle, do zobaczenia ;)

Komentowanie zabronione.